Mleko łowickie UHT z tytułem Hermesa

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu została uhonorowana prestiżowym tytułem Hermesa na 25-lecia Poradnika Handlowca za Mleko łowickie UHT w ramach ogólnopolskiego głosowania detalistów – handlowców branży FMCG, reprezentujących tzw. handel „małoformatowy”.

Po raz pierwszy w 25-letniej historii naszego Wydawnictwa, nagrodą Hermesa wyróżniono jednorazowo producentów branży FMCG. W imieniu handlu tradycyjnego uhonorowano najbardziej cenione marki branży FMCG – wytwórców, którzy od lat dostarczają swoje wyroby do sklepów w Polsce. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień bieżącego roku. Ze względu na formułę, głosowanie spotkało się z dużym odzewem środowiska detalistów, którzy wykorzystali tę okazję, żeby uhonorować marki i producentów, z którymi pracują na przestrzeni ostatnich 25 lat – z jednymi krócej, z innymi dłużej.

Mleko łowickie, które niedawno przeszło rebranding, jest naszą parasolową marką. Tym bardziej dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się z przyznanego wyróżnienia. Mleko łowickie UHT jest dostępne w wariantach 0,5%, 2% i 3,2% tłuszczu, w opakowaniach 1L, jak i 0,5L. Mamy również wersję bez laktozy o zawartości tłuszczu 1,5%. Do końca roku mleko jest wspierane mocną kampanią w TV i internecie.

(Informacja prasowa OSM Łowicz)