Paolo De Castro o Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Paolo De Castro, poseł do Europarlamentu, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego jest zachwycony wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

– Serdecznie polecam tematykę tegorocznego Forum, która skupi się na obecnym oraz przyszłym kształcie Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku, aktualnym stanie sektora mleczarskiego, mechanizmach zabezpieczających i wspomagających dochody rolników
i przetwórców czy możliwościach stwarzanych przez krajowe i unijne fundusze inwestycyjne oraz wielu innych tematach. Zachęcam do udziału w XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które jest doskonałą okazją, by porozmawiać na tematy związane z branżą mleczarską z tak znakomitymi gośćmi – mówi Paolo De Castro.

Zachęcamy serdecznie do obejrzenia pełnej wypowiedzi Posła Paolo De Castro:

– Jest mi niezmiernie miło, iż Forum Spółdzielczości Mleczarskie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie. Świadczy o tym m.in. film z udziałem Europosła Paolo De Castro. Należy pamiętać, iż Forum to doskonałe miejsce do wymiany poglądów, myśli czy opinii związanych z sektorem mleczarskim. To właśnie podczas Forum powstają najefektywniejsze rozwiązania problemów sektora mleczarskiego – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

Zapraszamy do udziału w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w terminie 26-28 września 2018 roku w Serocku. W celu wzięcia udziału należy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na: www.forum-mleczarskie.org

Zapraszamy do rejestracji!

(Informacja Biura Organizacyjnego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej)