Szeroka gama rozwiązań do pakowania o wysokiej jakości i efektywności

Oferta produktów COEXPAN i EMSUR obejmuje rozwiązania z zakresu sztywnych tworzyw sztucznych: arkusze z tworzyw sztucznych FFS, arkusze rolowe i produkty termoformowane, takie jak m.in. tacki na świeżą żywność i gotowe posiłki, kubki i kapsułki na kawę, opakowania zaciskowe na świeże owoce; a także rozwiązania z zakresu opakowań elastycznych, takie jak wieczka i banderole FFS, laminaty zadrukowane techniką grawiury i fleksografii HD, rękawy termokurczliwe, folie rolowe, torebki i gotowe woreczki do zastosowań FS.

W przeszłości COEXPAN i EMSUR uczestniczyły już z powodzeniem wspólnie w innych renomowanych targach międzynarodowych, takich jak Interpack i Pack Expo Vegas. W nadchodzących miesiącach zaprezentują swoje nowości dla rynku amerykańskiego na targach Pack Expo 2018, które odbędą się w październiku w Chicago.

Fachpack 2018 będzie stanowić doskonałą okazję do poznania najnowszych trendów i zmian na rynku opakowań oraz do poszerzenia wiedzy na temat rozwiązań oferowanych przez COEXPAN i EMSUR.

O firmie COEXPAN:

Pionier w dziedzinie wytłaczania z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży – ten oddział Grupo Lantero specjalizuje się w produkcji arkuszy ze sztywnych tworzyw sztucznych i produktów termoformowanych na potrzeby oferowanych na skalę globalną rozwiązań dla sektora opakowań. Spółka posiada obecnie 13 zakładów produkcyjnych w Niemczech, Francji, Hiszpanii, we Włoszech, Rosji, Chile, Brazylii i Meksyku oraz dystrybuuje swoje produkty w ponad 50 krajach, przy zdolności produkcyjnej przekraczającej 200 000 ton rocznie.

O firmie EMSUR

Emsur jest oddziałem Grupy Lantero zajmującym się produkcją elastycznych opakowań, stosowanych przede wszystkim w branży spożywczej, zarówno z wykorzystaniem techniki rotograwiury, jak i fleksografii. EMSUR zatrudnia ponad 900 osób w 10 zakładach produkcyjnych na terenie 8 różnych krajów. Klienci firmy znajdują się w ponad 62 krajach w obu Amerykach, w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

(Informacja prasowa EMSUR)