SUPERWIKTORIA dla Mlekovity

Mlekovita została uhonorowana prestiżową statuetką SUPERWIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firmy. To cenne wyróżnienie otrzymują firmy, które mają znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone w trakcie Wielkiej Gali, która miała miejsce w dniu 27 października br. w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE.

Kapituła ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. XXI edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Konkurs kierowany był do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie.

Otrzymanie prestiżowej nagrody SUPERWIKTORII stanowi potwierdzenie pozycji firmy na gospodarczej mapie Polski jako niekwestionowanego lidera branży, największej grupy mleczarskiej, największego producenta i eksportera produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyraz uznania dla aktywnych działań firmy, które przyczyniają się nie tylko do wzrostu całej Grupy MLEKOVITA, ale również do wzrostu gospodarczego.

(Informacja prasowa SM MLEKOVITA)