OGŁOSZENIE O PRACY: Polska Grupa Inżynieryjna poszukuje Inżyniera projektu

PGI Polska Grupa Inżynieryjna – dynamicznie rozwijająca się firma w obszarze realizacji kompleksowych projektów dla zakładów przetwórstwa spożywczego poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier projektu

Zakres obowiązków:

 • projektowanie instalacji dla przemysłu spożywczego,
 • rozmowy techniczne z klientami,
 • współpraca z poddostawcami,
 • realizacja montażu oraz rozruchów technologicznych,
 • wsparcie techniczne dla użytkowników urządzeń.

Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

 • wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: inżynieria procesowa, technologia spożywcza,
 • znajomość języka angielskiego,
 • wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i efektywność w działaniu,
 • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
 • umiejętność obsługi aplikacji Microsoft Office,
 • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie,
 • wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanych zadań oraz pakiet usług medycznych,
 • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • przyjemną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem referencji i oczekiwań płacowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji niżej wymienionych klauzul zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Inżynier Projektu przez PGI Polska Grupa Inżynieryjna Sp. z o.o. Sp. k. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez PGI Polska Grupa Inżynieryjna Sp. z o.o. Sp. k. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując, zgadzasz się na przetwarzanie przez PGI Polska Grupa Inżynieryjna Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 22, 03-236 Warszawa, twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 22 486 32 11. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jej trwania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach bezterminowo. Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

(Polska Grupa Inżynieryjna)