Ostatnie dni głosowania na Serenadowy Kącik Zabaw

– Trwają ostatnie dni głosowania na przychodnie zdrowia w ramach akcji Serenada dla Dzieci. Zwycięzców poznamy już na początku stycznia. Warto głosować, bo każdy głos to jednocześnie radość dla dzieci! – podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

„Serenada dla Dzieci” to ogólnopolska inicjatywa Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której organizuje wyjątkowe kąciki zabaw dla dzieci w poradniach przyszpitalnych oraz przychodniach zdrowia. Gdzie powstanie taka wyjątkowa przestrzeń? O tym zadecyduje wynik głosowania, które potrwa do 21 grudnia.

– Już na tym etapie widzimy, jak dużym zainteresowaniem cieszy się nasza akcja. W lokalną promocję włączają się nie tylko pracownicy zgłoszonych placówek, ale również mieszkańcy poszczególnych miast, informując o niej swoje rodziny i znajomych. Do końca głosowania pozostało jeszcze kilka dni, dlatego każdy, kto do tej pory nie miał okazji, ma ostatnią szansę, aby powalczyć o serenadowy kącik zabaw dla wybranej przez siebie przychodni – podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Każdy może włączyć się w akcję, oddając swój głos na wybraną przez siebie placówkę zdrowia poprzez stronę internetową:

Strona główna | Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek

W tegorocznej edycji bierze udział aż 18 placówek z różnych miast wskazanych przez pracowników i dostawców mleczarni Spomlek.

Głosy można oddawać do 21 grudnia.

Czas trwania tej akcji został wybrany przez nas nieprzypadkowo. Grudzień to bowiem wyjątkowy świąteczny miesiąc, w którym każdy z nas może zrobić coś dobrego dla innych. Warto głosować codziennie, bo każdy głos przybliża daną placówkę do wygranej.

(Informacja prasowa SM SPOMLEK)