Zaproszenie na spotkanie dot. problemów związanych z produkcją i przetwórstwem mleka ekologicznego w Polsce

02.01.2019

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza przedstawicieli spółdzielni mleczarskich oraz producentów ekologicznych na spotkanie dotyczące określenia problemów związanych z produkcją i przetwórstwem mleka ekologicznego w Polsce oraz wskazania właściwych działań w zakresie rozwoju tego sektora.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 roku (piątek), godz. 11.00 w siedzibie KZSM Zw. Rew. w Warszawie, ul. Hoża 66/68, IV piętro, sala nr 415.

Spotkanie poprowadzi Michał Rzytki, dyrektor Departamentu Promocji i Jakości Żywności w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie* telefoniczne lub za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 21.01.2019 roku (poniedziałek) – tel. 22 372 03 23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Marcinem Ciszewskim tel. 22 372 03 23, tel. kom. 604 133 303.

* Informacje o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”).

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie ul. Hoża 66/68, tel. 22 372 03 14, e–mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Dane osobowe podane w zgłoszeniu oraz na liście obecności służą w celu organizacji i realizacji spotkania.

3. Dane nie będą przedmiotem udostępniania innym podmiotom.

4. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwy udział w spotkaniu

5. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego.

6. Dane będą przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz okres wynikający z przepisów prawa.

7. W czasie spotkania mogą zostać wykonane grupowe zdjęcia fotograficzne, które KZSM Zw. Rew. może wykorzystać w celach sprawozdawczych i archiwizacyjnych.

8. Obiekt w którym odbywa się szkolenie jest monitorowany.

9. Szczegółowe informacje o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych regulują przepisy RODO.

(02.01.2019 za mleczarstwopolskie.pl)