Komunikat Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy

Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy wraz ze współorganizatorami: Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskich i Polskim Komitetem Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej FIL/IDF zaprasza do wzięcia udziału w dniach 2-5 kwietnia 2019 roku w Cedzynie koło Kielc w XII Euroforum Polskiego Mleczarstwa, będącym jednym z najważniejszych wydarzeń w branży mleczarskiej.

Równocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w:

  • V Krajowej ocenie mleka spożywczego i mlek fermentowanych. XIII edycji konkursu „Mleczne nowości rynkowe – Produkt Mleczny roku 2019”;
  • w organizowanym po raz pierwszy Konkursie „Innowacje techniczne w mleczarstwie”.

XII Euroforum Polskiego Mleczarstwa jest idealną okazją, aby zapoznać się z aktualną sytuacją w europejskim i polskim mleczarstwie, z jakością szerokiej gamy mleka spożywczego i mlek fermentowanych, innowacjami technicznymi w mleczarstwie w latach 2016-2018 oraz podyskutować w gronie ekspertów i praktyków o najnowszych trendach w branży mleczarskiej.

Uroczyste wręczenie medali z popiersiem patrona Oceny prof. dr hab. Jerzego Borowskiego laureatom Oceny, statuetki Produkt Mleczny roku 2019 oraz statuetek za „Innowacje techniczne w mleczarstwie 2019” z wizerunkiem patrona mgr inż. Stanisława Kwiatonia odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2019 roku w hotelu „Uroczysko” w Cedzynie koło Kielc podczas gali na XII Euroforum Polskiego Mleczarstwa, do udziału w którym serdecznie zapraszamy.

Szczegółowych informacji na temat uczestnictwa udziela Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy

Kontakt: tel: 22 372 03 52, 602 233 613, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Informacja Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy)