Naturalnie, kiedy chcesz! MINI Almette!

MINI Almette to naturalny serek twarogowy w wygodnym opakowaniu, który sprawdzi się podczas śniadania w pracy czy przerwy w szkole, jako szybka przekąska. Cztery mini porcje są idealne do dzielenia się kiedy chcesz i z kim chcesz. Nowy format opakowania jest doskonały dla osób, które chcą zjeść szybko i wygodnie, ale nie rezygnują z jakości! Mini Almette to 100% naturalnych składników i 100% przyjemności!

Naturalnie, kiedy chcesz! to hasło nowej kampanii marki Almette, w której podkreślono zalety nowych serków Mini Almette:

INNOWACYJNE, WYGODNE OPAKOWANIE

Łatwo dzieli się na 4 porcje, a każda porcja jest idealna „na raz”. To gwarancja świeżości i wygody użytkowania poza domem!

KIEDY I GDZIE CHCESZ

MINI Almette sprawdza się idealnie w pracy, szkole i podróży – w każdej sytuacji, kiedy chcesz zjeść szybko i wygodnie, ale zawsze naturalnie i zdrowo. Podziel się, z kim chcesz i kiedy chcesz!

NATURALNIE…

Almette jest produkowane w 100% z naturalnych składników na podstawie lokalnej receptury. Nie zawiera barwników, zagęstników oraz konserwantów. Mleko pochodzi z najczystszych regionów Polski od wyselekcjonowanych dostawców. Polskie mleko, 100% naturalnych składników, bez GMO.

3 PYSZNE SMAKI

Do wyboru są trzy najpopularniejsze warianty smakowe Almette – śmietankowy, z ziołami i jogurtowy.

(Informacja prasowa Hochland Polska)