Nowy sezon Doradcy Smaku z gwiazdorską obsadą produktów Mlekpolu

Serki śmietankowe, śmietanki, masło, kefir i twarogi ze Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, to tylko niektórzy główni bohaterowie najnowszego sezonu programu Doradca Smaku emitowanego na antenie stacji TVN.

Doradca Smaku to popularny program kulinarny na antenie TVN, w którym najlepsi szefowie kuchni, dzielą się swoimi przepisami. To 4 sezon serii, w którym produkty Mlekpolu odgrywają główne role. Już w środę 6 marca premierowy odcinek z cenioną przez konsumentów Maślanką Mrągowską.

Maślanka zwykle kojarzona jest jako zdrowy i orzeźwiający napój. Tym razem zostanie zaprezentowana w zupełnie nowej odsłonie. Widzowie zobaczą jej wszechstronne kulinarne zastosowanie i poznają przepis na znakomite Bliny gryczane z dipem i czerwonym kawiorem. W 11 kolejnych odcinkach, szef kuchni Robert Sowa, wprowadzi widzów w świat produktów Mlekpolu i ich szerokiego zastosowania w domowej kuchni.

– Ogromna popularność programu Doradca Smaku oraz ciekawe przepisy , w których stosuje się nasze markowe wyroby mleczarskie przekonała nas, że warto po raz kolejny zaprezentować widzom alternatywne sposoby ich używania w codziennym gotowaniu – tak decyzję zaangażowania Mlekpolu w program komentuje Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu Spółdzielni.

Każdy odcinek Doradcy Smaku to kolejny autorski przepis z zastosowaniem różnorodnych produktów Mlekpolu. Przygotowanie wspaniałych potraw przez mistrza Roberta Sowę, będzie można oglądać w telewizji TVN od marca do maja 2019 roku. Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu Doradcy Smaku 6 marca o godzinie 20.10.

(Informacja prasowa SM MLEKPOL)