Największe wydarzenie branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej przed nami!

Międzynarodowe Forum Mleczarskie odbędzie się już po raz 17. Wydarzenie ma swoją rangę i na stałe wpisało się w kalendarz wszystkich, którzy interesują się sektorem mleczarskim.

Udział w Międzynarodowym Forum Mleczarskim to jedna z nielicznych okazji spotkania z przedstawicielami władz krajowych i unijnych, naszymi gośćmi będą m.in. Sekretarz Generalny Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy – EDA, Prezes Zarządu Innowacji Przemysłu Mleczarskiego IIPM, Sekretarz Generalny Copa-Cogeca, Sekretarz Generalny Eucolait, Europejskiego Stowarzyszenia Handlu Produktami Mleczarskimi.

Formuła imprezy daje możliwość podzielenia się doświadczeniami z reprezentantami największych zakładów mleczarskich w kraju i na świecie, stwarza szansę poznania opinii ekspertów i specjalistów branży mleczarskiej prelekcje wygłoszą m.in. David Richmond, Janusz Turowski, Jana Sutenko, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas trzech dni Forum wspólnie z naszymi gośćmi przeanalizujemy sytuację na krajowym, unijnym i światowym rynku mleka, poznamy innowacyjne rozwiązania na rynku mleczarskim, omówimy zmiany prawne w handlu artykułami mlecznymi, poruszymy gorący temat Brexitu i jego wpływu na sektor mleczarski, a także porozmawiamy o roli kobiet w branży.

Polska Izba Mleka, jako jednostka organizacyjna samorządu mleczarskiego działającego na rzecz rozwoju i promocji branży mleczarskiej, jest honorowym patronem tego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusjach 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego w dniach 4-6 września w hotelu Narvil w Serocku.

Więcej informacji na stronie: https://forum-mleczarskie.org

(Informacja prasowa Biura FSM)