Członkowie Polskiej Izby Mleka na TARGACH SIAL CHINA 2019

14.05.2019

SIAL CHINA to wydarzenie skupiające największych producentów żywności, stanowią doskonałą platformę wymiany handlowej, to trzecia co do wielkości impreza tego rodzaju na świecie. Targi odbywają się w dniach 14 – 16 maja 2019 roku.

Udział w targach to świetna okazja dla polskich firm branży mleczarskiej do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycia nowych rynków zbytu. Tym bardziej, że chińscy konsumenci mieli już możliwość poznania polskich produktów mlecznych i cenią je sobie, głównie za wysoką jakość i bezpieczeństwo składników polskiego mleka.

Podstawowym produktem eksportowym jest serwatka proszkowana, mleko pitne, proszki mleczne, a ostatnio także jogurty i sery, zwłaszcza topione. W perspektywie są również możliwości eksportu serwatki w proszku i permeatu serwatkowego, na które chińscy importerzy zgłaszają zapotrzebowanie.

Polskich producentów i dystrybutorów produktów mlecznych można spotkać na targach SIAL CHINA w hali E4, na stoisku D001.

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska.

Zainteresowanych spotkaniem B2B z przedstawicielami poszczególnych firm oraz Polskiej Izby Mleka prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły na stronie http://www.trademilk.eu/SIAL_2019,8032,8032,pl.html.

Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka

(14.05.2019 za izbamleka.pl, fot. izbamleka.pl)