Rozstrzygnięcie XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich coraz bliżej

Branża mleczarska w Polsce rozwija się bardzo prężnie, a jej konkurencyjność stoi na światowym poziomie. Firmy i spółdzielnie zajmujące się przetwórstwem mleka stale wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nieustannie proponując nowe rozwiązania i dostosowując swoje produkty do rosnących wymagań rynku. Na pozycję lidera branży mleczarskiej składa się wiele aspektów, które łącznie tworzą potencjał firmy. Należy tu wymienić między innymi wszelkiego rodzaju inwestycje w innowacje czy ekspansję na rynki zagraniczne.

Ranking Spółdzielni Mleczarskich ma na celu wyłonienie podmiotu mogącego się pochwalić wybitnymi osiągnięciami w wymienionych kategoriach, w oparciu o kryteria opracowane przez niezależne grono ekspertów. Uczestniczące w Rankingu firmy nie tylko mają szansę zawalczyć o tytuł Lidera i zaprezentować swoje osiągnięcia, ale przy okazji otrzymują indywidualny raport prezentujący wyniki firmy na tle średniej oraz rezultatów osiągniętych przez zwycięzcę.

Rozstrzygnięcie Rankingu to moment, na który branża mleczarska czeka z zapartym tchem. Już za niecałe dwa tygodnie poznamy laureatów kategorii Lider Mleczarstwa w odniesieniu do największych, dużych i skupowych spółdzielni mleczarskich, a także kategorii specjalnych, takich jak Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Lider Ekspansji, Najwyższa Rentowność Sprzedaży oraz Menedżer Roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego, 5 września 2019 roku w Hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą.

XIII Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Partner kategorii specjalnej Rankingu – Bank Crédit Agricole.

(Informacja prasowa Polskiej Izby Mleka)