Targi SIAL Paris

Grupa Comexposium, organizator targów SIAL (Międzynarodowych Targów Spożywczych) informuje, że tegoroczna edycja salonu nie odbędzie się. Zapraszamy na targi SIAL Paris od 15 do 19 października 2022 roku.

SIAL Paris podjął szereg działań, aby umożliwić organizację wydarzenia o charakterze międzynarodowym w czasie pandemii. Jednak po konsultacjach z wystawcami i odwiedzającymi, biorąc pod uwagę niepewną międzynarodową sytuację sanitarną oraz liczne opinie naszych partnerów zdecydowaliśmy o zmianie terminu wydarzenia.

Nicolas Trentesaux, dyrektor generalny SIAL Global Network wyjaśnia, że „Targi SIAL Paris pragną pozostać wierne swojej misji utrzymywania kontaktu, wspierania rozwoju i transformacji przedstawicieli sektora spożywczego z całego świata”.

Chcąc zagwarantować profesjonalistom z sektora spożywczego organizację wydarzenia na miarę ich oczekiwań zdecydowaliśmy, że Targi SIAL Paris odbędą się od 15 do 19 października 2022 roku. Podczas każdej edycji nasze targi gromadzą średnio 7200 wystawców z ponad 120 krajów i 300 000 odwiedzających. SIAL prezentuje rynki i trendy światowego sektora spożywczego oraz nieprzerwanie udoskonala się od ponad 50 lat jako jeden z najważniejszych graczy sektora food.

Targi SIAL Paris proponują liczne spotkania, począwszy od października 2020 roku, poświęcone najważniejszym wyzwaniom, trendom i innowacjom, które ukształtują sektor spożywczy jutra. Przygotowujemy unikatowe badania na temat żywności na świecie realizowane we współpracy z partnerami targów SIAL: firmami Kantar, ProtéinesXTC i Gira. Analizy największym trendów oraz ich ewolucji w czasie oparte na trzech filarach: oczekiwaniach konsumentów, innowacyjnych produktach i zachowaniu w restauracjach.

– Ponadto będziemy dalej rozwijać naszą światową sieć, aby oferować regionalne platformy wzrostu w ramach organizowanych co roku targów w Chinach, Kanadzie, Indonezji, Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich – dodaje Nicolas Trentesaux.

Przedstawicielstwo Targów SIAL w Polsce :

MIĘDZYNARODOWE TARGI FRANCUSKIE

tel. 22 815 64 55 e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.promosalons.pl

(Informacja prasowa Targów SIAL Paris)