Fantastorie jesienne chwile z nowymi smakami Fantasia

Nowe likierowe smaki Fantasia oraz opowiadania Adrianny Trzepioty to idealny duet na jesienne, długie wieczory!

Gdy nadchodzi jesień wszyscy mamy ochotę otulić się odrobiną przyjemności. Marka Fantasia doskonale rozumie tę potrzebę. Dlatego, poprzez nową kampanię „Historie pełne przyjemności” wychodzi naprzeciw potrzebom pobudzanym przez jesienną aurę i przedstawia własny pomysł na umilenie tej pory roku. Zestaw dodający ciepła i pobudzający wszystkie zmysły to nowe warianty jogurtów oraz inspirujące opowiadania, stworzone przez utalentowaną polską powieściopisarkę specjalnie dla marki. Fantasia wraz z nowymi produktami posłużyły inspiracją do napisania historii, w których najważniejsza jest kobieca zmysłowość oraz wyjątkowość – bo nie ma jednego modelu kobiecości, a każda z nas może wyrażać siebie na własny sposób.

A wszystko po to by poczuć jeszcze więcej przyjemności czerpanej z każdej chwili spędzonej z Fantasia.

Otul się słodyczą

Długie jesienne wieczory skłaniają do schowania się pod kocem z dobrą książką, relaksującą muzyką i małą przekąską. Te drobne chwile przyjemności warto celebrować. Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość takich momentów, marka Fantasia stworzyła nowe warianty jogurtów, które mają za zadanie umilanie jesiennego czasu.

Pyszne kremowe jogurty inspirowane likierami Irish Cream oraz Amaretto powstały po to, aby rozpieszczać nawet najbardziej wymagające podniebienia. Smakują jak znane i lubiane trunki, ale nie zawierają alkoholu, dlatego możesz się delektować ich smakiem kiedy tylko masz na to ochotę. Fantasia z polewą Irish Cream to delikatny smak śmietankowego likieru, a Fantasia z polewą Amaretto – to łagodna słodycz migdałowych nut.

Fantastorie

Fantasia pragnie celebrować każdą chwilę – proponuje opowiadania, które poruszą wszystkie zmysły oraz zachęcą do poszukiwania prawdziwej siebie. Ponieważ każda kobieca historia jest inna i wyjątkowa i każda z nas może napisać ją we własnym stylu.

Fantastorie to seria krótkich opowiadań zainspirowanych smakami Fantasia. To historie napisane z myślą o tym, aby wzbogacić doświadczenie delektowania się jogurtami marki o dodatkowy, fantazyjny wymiar. Opowiadania inspirują, poruszając zmysły, oraz pozwalają puścić wodze wyobraźni i przenieść się na chwilę do innego świata – świata, w którym współczesne kobiety mogą wszystko. Mają pełną wolność do wyrażania siebie i do tworzenia własnych historii. Fantastorie to historie, które pokazują, jak wiele zależy od naszej fantazji. Wystarczy wziąć jogurt Fantasia – taki, na jaki akurat mamy ochotę – natchnąć się jego smakiem, zapachem i dać się przenieść do świata przyjemności, delektując się chwilą.

Kobieta dla kobiet

Współpraca oraz wspieranie utalentowanych kobiet to jeden z filarów marki Fantasia, dlatego przy tak wyjątkowym projekcie jakim są „Historie pełne przyjemności”, marka zaangażowała do współpracy niezwykłą kobietę – utalentowaną polską powieściopisarkę Adriannę Trzepiotę.

Adrianna pochodzi z malowniczego mazurskiego Szczytna i jest miłośniczką kultury południowo-wschodniego Podlasia, którego klimat zgrabnie przemyca w swoich książkach. Zadebiutowała powieścią Zwilczona, która przyniosła jej grono wiernych czytelniczek. Autorka nadaje słowu magiczną wartość oraz krzewi w kobietach nieustanną potrzebę rozwoju i pozytywnych zmian. Swój styl doskonale oddała w serii pięciu opowiadań stworzonych specjalnie dla marki Fantasia, nadając im tym samym kobiecej siły i zmysłowości.

(Informacja prasowa Danone)