Maślanka Mrągowska zachęca do wspólnego gotowania

W tym roku Maślanka Mrągowska rozpoczęła kampanię promującą spożywanie posiłków w większym gronie. Teraz nadszedł czas na kolejny etap komunikacji. Wiemy już, że wspólne jedzenie potraw jest ważne, angażujące i spajające rodzinę. Marka kontynuuje proces edukacji i w nowej odsłonie kampanii, pod hasłem: „Najważniejszy posiłek to ten, który gotujemy razem”, podkreśla wagę ich wspólnego przygotowywania.

Czas spędzony w kuchni z najbliższymi to znakomita okazja do zwolnienia tempa w czasie zabieganego dnia, moment na rozmowę, a także swobodne żarty. W takich chwilach zbliżamy się do siebie i zacieśniamy więzi. Nawet jedna godzina spędzona w kuchni może znaczyć dla rodzinnych czy przyjacielskich relacji bardzo wiele.

– Maślanka Mrągowska w kolejnym etapie kampanii zwraca uwagę na najważniejsze wartości, jakimi są przyjaźń, rodzina i czas, jaki im poświęcamy. Oderwijmy dzieci od smartfonów i laptopów, zaproponujmy im alternatywę, taką jak wspólne przygotowanie posiłku. Zatrzymajmy się na chwilę, celebrujmy czas: porozmawiajmy, pośmiejmy się razem, zróbmy razem coś pysznego, coś na co każdy będzie miał ochotę. Staramy się aktywizować naszych konsumentów i zachęcać ich do gotowania z Maślanką Mrągowską w gronie rodzinnym, dbając o świadome odżywianie i zbilansowaną dietę – tak przekaz i zamysł kampanii komentuje Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu w SM Mlekpol.

Marka podjęła ten ważny temat i propaguje ideę wspólnego gotowania, ponieważ Maślanka Mrągowska dzięki swojej uniwersalności zastosowania oraz naturalnym składnikom, jest pełnowartościowym elementem dań i częstym towarzyszem rodzinnych spotkań. Celem kampanii jest zachęcenie do spotkania się w kuchni. By ten czas umilić i ułatwić serwis www.niejembyleczego.pl został poszerzony o nowe przepisy, dostosowane do potrzeb, umiejętności i doświadczenia gotujących. To łatwe receptury, szybkie i przyjemne w wykonaniu, których dopełnieniem jest wyśmienity smak Mrągowskiej.

(Informacja prasowa SM MLEKPOL)