Flint Group Packaging Inks ogłasza uruchomienie hiszpańskiego regionalnego centrum usług w Barcelonie

Flint Group Packaging Inks, wiodący dostawca tuszów i powłok dla globalnego przemysłu opakowaniowego, ogłosił inwestycję w nowo zoptymalizowane Regionalne Centrum Usług (RSC) w Barcelonie w Hiszpanii, ocynkowanie swojego zaangażowania na rzecz klientów w regionie.

Otwarcie zakładu wzmacnia pozycję Flint Group Packaging Inks (Flexible Packaging and Paper & Board) na rynku hiszpańskim. Co ważne, przybliża firmę do bazy klientów, umożliwiając bardziej zlokalizowane usługi techniczne i handlowe,sa także wykorzystując korzyści płynące z globalnych możliwości produkcyjnych i magazynowych Grupy.

1600 metrów kwadratowych state-of-the-art RSC będzie regionalną bazą dla działalności firmy iberyjskiej. Z siedzibą w Les Franqueses del Vallès, gmina Barcelona, centrum zaoferuje klientom szybki zwrot do łączenia usług i lokalnej produkcji obok solidnego magazynowania,, usług logistycznych i bezpośredniego kontaktu z doświadczonymi zespołami handlowymi i technicznymi Flint Group.

Eric Dussaut, dyrektor handlowy Europy Zachodniej w flint group packaging inks, powiedział: "Nieustannie inwestujemy w naszą działalność, aby pomóc naszym klientom na całym świecie osiągnąć nowy poziom; dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować wyższy poziom usług naszym nowym i obecnym klientom w Hiszpanii. Inwestycjae potwierdza i wzmacnia nasze zaangażowanie w bycie partnerem z wyboru dla naszych hiszpańskich klientów opakowaniowych. Nasi klienci w regionie mogli otrzymywać produkty od naszych Europejskich Zakładów Matki,aleotwarcie RSC w Hiszpanii dodatkowo ugruntowuje nasze światowej klasy zobowiązania produktowe i usługowe w tym obszarze, pomagając nam pielęgnować jeszcze silniejsze relacje z naszymi klientami opakowaniowymi. customers.

– Wraz z tą strategiczną inwestycją mamy również przyjemność ogłosić zwiększenie pojemności magazynowej dla naszej gamy produktów opartych na rozpuszczalnikach. Oczywiście jesteśmy dumni z inwestowania w lokalną gospodarkę i tworzenia miejsc pracy dla mieszkańców. Hiszpania jest ważnym rynkiem dla Flint Group i jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie stoją przed rozwojem firmy i dostarczaniem doskonałości w produktach i usługach, których oczekują nasi klienci expect."

(Informacja prasowa Flint Group)