10 Wystawa Technologii Pakowania MULTIVAC

W dniach 12-13 kwietnia w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda w Lublinie odbyła się 10 Wystawa Technologii Pakowania firmy MULTIVAC.

W tym roku ofert handlowa firmy MULTIVAC powiększyła się o dwa ważne urządzenia: krajalnicę R 245 + SL 800 i krajalnicę TVI. Zaprezentowano też dwie nowe maszyny pakujące: R105 MF i PFM Shamal.

Krajalnica R 245 + SL 800 to w pełni zautomatyzowana linia umożliwiająca plastrowanie i pakowanie produktów takich jak sery i wędliny. Linia ta składa się z krajalnicy typu SL 800, maszyny rolowej R 245, ładowarki poziomej oraz kompaktowej etykieciarki z taśmą transportową L 330.

Krajalnica TVI służy do porcjowania każdego mięsa i drobiu w konfiguracji z jednym z mniejszych automatycznych traysealerów, który można zintegrować z linią pakującą Inline-Traysealer. Linia ta nadaje się do pakowania małych i średnich partii towarowych.

Maszyna pakująca R105 MF to termoformująca maszyna pakująca. R105 MF to model podstawowy przeznaczony do produkcji próżniowych opakowań w technologii MultiFreshSkin.

Maszyna pakująca PFM Shamal to maszyna pakująca do wytwarzania opakowań w systemie FLOW-PACK z miękkiej folii opakowaniowej podawanej z rolki.

Wystawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło ją wielu przedstawicieli branży mleczarskiej. Na miejscu można było przeprowadzić testy na produktach, można było zobaczyć krojenie produktów na krajalnicach, sprawdzić pracę robotów przed pakowaniem i po zapakowaniu produktów w opakowania.