VIII Wystawa Technologii Pakowania firmy MULTIVAC

W dniach 15-16 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda w Lublinie odbyła się VIII Wystawa Technologii Pakowania firmy MULTIVAC. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami zaproponowanymi przez firmę, prowadzić rozmowy handlowe i serwisowe. Wystawa skierowana była głównie do branży spożywczej. Odwiedzili ją przedstawiciele branży mleczarskiej, rybnej, mięsnej, owocowo-warzywnej i drobiarskiej.

Zaproszeni goście mogli uzyskać fachowe porady od pracowników firmy MULTIVAC Polska i od przedstawicieli z centrali MULTIVAC, którzy służyli pomocą merytoryczną.

Podczas uroczystej kolacji dla uczestników Wystawy goście wysłuchali koncertu lubelskich gwiazd muzyki rockowej: Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Bracia – Piotra i Wojciecha Cugowskich. 

 

Firma MULTIVAC ma wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn pakujących i co roku dostarcza klientom na całym świecie ponad 1000 maszyn. Każda maszyna jest indywidualnie dostosowywana do wymagań klientów pod względem pakowania, wydajności i wykorzystania zasobów. Niezawodność, trwałość oraz kompleksowy serwis to czynniki, dzięki którym termoformujące maszyny pakujące firmy MULTIVAC stają się wydajnym elementem łańcucha produkcyjnego. Jej portfolio produktów zaspokaja niemal wszystkie zapotrzebowania klientów i obejmuje oprócz maszyn do opakowań termoformowanych również traysealery, maszyny komorowe, systemy oznaczania i kontroli jakości, aż po gotowe linie. Ugruntowana wiedza w zakresie procesów i systemów oraz kompletny zakres usług doradczych oznacza korzyści dla klientów. Dzięki swoim rozwiązaniom opakowaniowym dla produktów spożywczych MULTIVAC obejmuje wszystkie obszary branży spożywczej – począwszy od pieczywa, poprzez mięso, drób i ryby, aż po produkty mleczne oraz owoce i warzywa. Rozwiązania te są przy tym dostosowane do najróżniejszych wymagań odnośnie do wydajności i automatyzacji.

 

Oferta firmy MULTIVAC obejmuje różnorodne materiały zużywalne, jak np. folie, worki lub etykiety. Aby zapewnić możliwie najlepsze przetwarzanie oraz optymalne rezultaty pakowania przy użyciu urządzeń firmy MULTIVAC, firma współpracuje wyłącznie z wiodącymi producentami.