25 lat MONTSPOŻ Krzepice

15 lipca w Ośrodku Wypoczynkowym „Słoneczny Brzeg” w Zawadach odbył się Jubileusz 25 lecia firmy MONTSPOŻ z Krzepic. Zaproszonych gości powitał prezes firmy Alojzy Kwiatkowski. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz powiatu kłobuckiego: starosta Henryk Kiepura i członek zarządu – Krzysztof Nowak, burmistrz Krzepic – Krystian Kotynia, przedstawiciele firm współpracujących z firmą MONTSPOŻ i pracownicy firmy.

Firma MONTSPOŻ od 1991 roku produkuje i montuje maszyny i urządzenia ze stali kwasoodpornych dla przemysłu spożywczego, w szczególności dla przemysłu mleczarskiego, browarniczego, zakładów przetwórstwa owocowo-warzywnego, mięsnego oraz dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego. Zajmuje się projektowaniem, produkcją, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, obróbką blach kwasoodpornych, spawaniem w osłonie argonu, remontami istniejących linii produkcyjnych i montowaniem nowych linii. W 2010 oferta została poszerzona o wykonawstwo instalacji oczyszczania ścieków przemysłowych. Firma wykonuje zbiorniki buforowe ścieków, flotatory, agregaty napowietrzające i inne.

Zaproszeni goście wysłuchali wystąpień Zarządu firmy MONTSPOŻ, zapoznali się też z historią firmy. Następnie wysłuchali koncertu młodzieżowej orkiestry dętej i koncertu SSBB South Silesian Brass Band.