Jedzenie w proszku. Jedno opakowanie wystarcza na ok. 14 posiłków

22.10.2019

Na polski rynek wkroczyła marka spożywcza Huel, produkująca pełnowartościowe produkty mogące zastąpić tradycyjny posiłek.

Jak podaje firma, produkty Huel to pełnowartościowe, łatwe w użyciu i przygotowaniu jedzenie, produkowane przy minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko. W składzie znajduje się 26 niezbędnych witamin, mikroelementy, złożone węglowodany, roślinne białko z grochu, nienasycone kwasy tłuszczowe (kokos i siemię lniane), błonnik i fitoskładniki. Do przygotowania wystarczą dwie minuty, w czasie których należy wymieszać proszek z wodą lub mlekiem lub po prostu skorzystać w gotowego produktu – pełnowartościowego napoju czy batona.

Jedno opakowanie wystarcza na ok. 14 posiłków.

Za produktami stoi zespół dietetyków, w tym światowej sławy specjalista ds. żywienia, James Collier, który opracował formułę Huel i Jullian Hearn, założyciel i pomysłodawca marki. W ciągu ostatnich czterech lat Huel stał się jedną z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii. Obecnie osiąga on imponujące 40 milionów funtów przychodów i wciąż rozwija się na arenie międzynarodowej.

Sugerowana cena detaliczna: 234 zł – 2 opakowania Huel Powder (28 posiłków).

(22.10.2019 za portalspozywczy.pl, fot. portalspozywczy.pl)