Znamy najlepsze polskie produkty, usługi i innowacje!

9 czerwca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala Finałowa Konkursu „Teraz Polska". Laureaci odebrali statuetki z rąk Pierwszej Damy Agaty Kornhauser – Dudy i przewodniczącego Kapituły Konkursu prof. Michała Kleibera.

Godłem „Teraz Polska” nagrodzono 23 firmy (2 firmy otrzymały wyróżnienie). Wśród laureatów znajdują się przedstawiciele wielu branż: medycznej, farmaceutycznej, transportowej, budowlanej, spożywczej, turystycznej, ubezpieczeniowej, energetycznej i innych. Nie zabrakło również mocnej reprezentacji krajowych innowatorów i przedstawicieli sektora nowych technologii.

– Wszystkie organizacje, przedsiębiorstwa, spółki, których produkty mają prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, to niekwestionowani liderzy zaufania. Dlatego ich rola na krajowym rynku, znacząca w czasach harmonii i spokoju, staje się wręcz kluczowa w dobie niepewności i przemian. Bo wtedy nie tylko konsumenci, ale po prostu całe społeczeństwo potrzebuje owych liderów, a może nawet warto powiedzieć: filarów zaufania. A znak „Teraz Polska” jest jego symbolem – mówi Krzysztof Przybył, Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

(Informacja prasowa Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”)