Ubrania od Biedronki za chwilę w sklepach. Sieć porównuje się do Gucci

01.07.2022

Od poniedziałku, 4 lipca br., w sklepach sieci Biedronka będzie można znaleźć bluzy, kolorowe sneakersy, t-shirty oraz klapki i skarpetki z logo sieci. Ile kosztują?

Biedronka jak Gucci?

"Co może łączyć Biedronkę z takimi markami, jak Gucci, Versace czy Louis Vuitton? Unikalne kolekcje z charakterystycznym logo. Biedronka wprowadza do sprzedaży pierwszą w swojej historii kolekcję ubrań sygnowanych logotypem sieci - Biedronka Fan Collection" - reklamuje się sieć, zapowiadając swoją kolekcję ubrań, która pojawi się w sklepach 4 lipca.

Biedronka Fan Collection

Sieć Biedronka po raz pierwszy w swojej historii wprowadza do sprzedaży limitowaną kolekcję ubrań sygnowaną logo. Produkty wykorzystują kolory charakterystyczne dla marki: żółty oraz czerwony.

W skład linii Fan Collection wchodzą bluzy i t-shirty, zarówno męskie i damskie. Sieć oferuje także zestaw - skarpetki z logo oraz klapki, a wisienką na torcie mają być kolorowe sneakersy.

- Biedronkowy "look" to zdecydowanie "must have" tego sezonu - zachęca sieć.

Przez lata obserwowaliśmy trendy, a teraz odpowiadamy na zapotrzebowanie i komentarze naszych klientów. Własna linia odzieżowa była dla nas naturalnym krokiem w kierunku rozwoju oferowanego przez nas asortymentu modowego. Wierzymy, że ubrania z pierwszej serii Fan Collection stworzone w duchu streetwear będą hitem letniego sezonu - Piotr Konopko, Dyrektor Handlowy w sieci Biedronka

Ile kosztują ubrania Biedronki?

W zestawie składającym się z 2 par za 14.99 zł, dostępne będą skarpetki w rozmiarach 35-38, 39-42 i 43-46. Dopełniające „look” klapki w różnych kolorach posiadają antypoślizgową podeszwę i występują w rozmiarach od 36 do 45. Dla osób, które „skiety” wolą łączyć ze sportowymi butami, dostępne będą kolorowe sneakersy w rozmiarach od 36 do 45 w cenie 64.90 zł za parę.

Bluzy w cenie 49.99 zł za sztukę dostępne są w wariancie czarnym, czerwonym, żółtym i szarym. Występują w rozmiarach od S do XL i posiadają kaptur oraz kieszeń typu kangurek. T-shirty damskie lub męskie kosztują 24.99 zł i dostępne są w 4 różnych kolorach, w rozmiarach od S do XL.

(01.07.2022 za portalspozywczy.pl)