Biedronka rozdaje vouchery na zakupy

21.08.2023

Na zakończenie wakacji Biedronka rusza z kolejną promocją. Klienci, którzy zrobią zakupy od poniedziałku (21.08) do końca sierpnia z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, otrzymają voucher na 10, 15 lub 25 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy.

Zrób zakupy w Biedronce i odbierz voucher nawet na 25 zł

W dniach 21.08 – 31.08 wystarczy zrobić zakupy z kartą Moja Biedronka, aby otrzymać voucher na 10, 15 lub 25 zł na kolejne zakupy w ciągu 3 następnych dni handlowych. Skorzystanie z vouchera jest zależne od zrobienia zakupów za minimalną kwotę odpowiednio do wartości vouchera. Aby zrealizować voucher za 10 złotych należy zrobić zakupy za minimum 99 zł, za 15 zł – zakupy za minimum 149 zł, natomiast aby zrealizować voucher na 25 zł, wartość zakupów musi wynieść minimum 249 zł. W aukcji voucherowej obowiązują standardowe wyłączenia (usługi, alkohol, papierosy, produkty żywienia początkowego).

Końcówka wakacji to tradycyjnie okres zwiększonych wydatków związanych z przygotowaniami do rozpoczęcia roku szkolnego i koniecznością uzupełnienia zapasów spożywczych po powrotach z letnich wyjazdów. Robimy wszystko, aby klienci Biedronki, która chce być prawdziwym liderem niskich cen, mogli jak najdłużej cieszyć się latem, dlatego proponujemy im wyjątkowe promocje i Biedronkowe vouchery - mówi Grzegorz Pytko, dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

Jednocześnie przypominamy, że najbliższa niedziela, 27 sierpnia jest niedzielą handlową.

(21.08.2023 za portalspozywczy.pl)