Gang Mocniaków w Biedronce. Jak zdobyć maskotkę?

28.08.2023

28 sierpnia do akcji dbania o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną najmłodszych wkracza Gang Mocniaków i jego jedenastu bohaterów.

Biedronka z nową odsłoną maskotek

Od 28 sierpnia do akcji dbania o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną najmłodszych wkracza Gang Mocniaków i jego jedenastu bohaterów. Rusza nowa odsłona kultowej akcji lojalnościowej z maskotkami w roli głównej.

Tym razem jest ich jedenaścioro: Woda Werka, Oranżada Ola, Dynia Dorotka, Banan Benek, Napój Norbert, Rogalik Radzio, Chleb Henio, Jajko Julek, Parówka Patrycja, Awokado Adaś i Krem Krzyś.

Jak zdobyć Mocniaka?

Aby odebrać maskotkę za darmo, należy zebrać 60 naklejek. Pluszaka można zdobyć jednak wcześniej, po uzbieraniu 30 naklejek w niższej cenie 24,99 zł. Każdego członka gangu można też kupić w cenie regularnej za 49,99 zł

Jak zdobywać naklejki?

Każde 69 zł wydane w sklepie Biedronka od 28.08 do 18.11.2023 daje 1 naklejkę. Dodatkową, 1 naklejkę, zdobywa się za:

  • zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka za każde wydane 69 zł
  • zakup jakiegokolwiek warzywa lub owocu w ramach wydanych 69 zł
  • zakup przynajmniej jednego z produktów z oferty „Mocny wybór” za każde wydane 69 zł
  • zakup przynajmniej jednego produktu z oferty specjalnej za minimum 10 zł za każde wydane 69 zł, przy czym ofertą „Mocny wybór” oraz ofertą specjalną są objęte wyłącznie wybrane produkty dostępne w ofercie sklepu Biedronka, wskazane w gazetkach promocyjnych i oznaczone odpowiednio znakiem „Mocny wybór” oraz „Kup i zyskaj extra naklejki”
  • prawidłowe rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka – kod uprawniający do dostępu do quizu otrzymają użytkownicy karty Moja Biedronka po dokonaniu zakupów za 69 zł zrealizowanych z użyciem karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka.

Tym samym zakupy warte 69 zł, przy spełnieniu wszystkich powyższych warunków, mogą być premiowane maksymalnie 6 naklejkami.

Za jedną transakcję w sklepie Biedronka można otrzymać maksymalnie 60 naklejek. Tradycyjnie akcji lojalnościowej Biedronki towarzyszą książki. W tej edycji będzie ich 5 i wszystkie, poza zabawnymi opowieściami o charakterze edukacyjnym, dotyczącymi jedenastki bohaterów Gangu Mocniaków, zawierają ciekawostki żywieniowe, przygotowane we współpracy z dietetykami. Książkę można zdobyć po uzbieraniu 15 naklejek. Będzie ona też dostępna w sprzedaży w cenie regularnej 14,99 zł.

Odbiór Mocniaków i książek będzie możliwy od 28.08.2023 do 02.12.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

(28.08.2023 za portalspozywczy.pl)