Benefity dla pracowników Biedronki. Padł nowy rekord

15.09.2023

Ponad 33 000 przebadanych pracowników w 100 dni - to efekt programu zrealizowanego przez sieć Biedronka, największego pracodawcę w Polsce. Firma, oferująca jeden z najbogatszych pakietów benefitów na rynku, umożliwiła swoim pracownikom przeprowadzenie specjalistycznych badań krwi o wartości ponad 600 zł. Dodatkowo pracownicy mogli zrobić badania USG oraz skonsultować się ze specjalistami.

„Razem zadbajmy o zdrowie" - program Biedronki

Najnowsza odsłona trwającego już od 17 lat programu „Razem zadbajmy o zdrowie" pobiła rekord frekwencji. W akcji wzięło udział ponad 33 000 pracowników. W ramach profilaktyki zdrowotnej do końca sierpnia br. pracownicy mogli wykonać badania krwi o rynkowej wartości ponad 600 zł (każdy pakiet). Zostały skonstruowane przez ekspertów, a ich założeniem było opracowanie pakietu, który kompleksowo pozwoliłby na ocenę stanu zdrowia. Badania, zróżnicowane dla kobiet i mężczyzn, zawierały m.in. morfologię, oznaczenie poziomu cukru i witaminy D, pakiet hormonalny i onkologiczny pozwalający na badanie markerów nowotworowych. W tym roku akcja została zrealizowana wspólnie z firmą uPacjenta. Wszyscy uprawnieni pracownicy, w tym załogi sklepów, mieli możliwość odbioru vouchera, by badanie krwi wykonać w wybranym punkcie diagnostycznym zlokalizowanym na terenie całej Polski. Natomiast pracownicy biur i centrów dystrybucyjnych mogli wykonać badania w miejscu świadczenia pracy.

Benefity dla pracowników w Biedronce

Jako największy pracodawca w Polsce pragniemy wesprzeć ponad 80 tysięcy naszych pracowników w całej Polsce. Od lat dokładamy starań, aby promować wśród nich zdrowy styl życia, przykładając szczególną uwagę do znaczenia badań profilaktycznych. W tym roku odnieśliśmy ogromny sukces - ponad 33 tysięcy naszych pracowników skorzystało z przygotowanej przez nas bogatej oferty badań. Jako jedyni na rynku na tak dużą skalę przeprowadziliśmy w zespole Biedronki akcję bezpłatnych badań krwi, które obejmowały m.in. markery nowotworowe. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy tak licznie wzięli udział w naszej akcji, pokazując, że doskonale rozumieją, jak ważnym elementem dbania o zdrowie i dobre samopoczucie są regularne badania - mówi Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny, członek zarządu w sieci Biedronka.

(15.09.2023 za portalspozywczy.pl)