Salad Story i Foodsi wspólnie uratowali blisko 20 tysięcy paczek-niespodzianek!

To już druga rocznica współpracy znanej sieci restauracji Salad Story i Foodsi, polskiej aplikacji do ratowania jedzenia! Przez ten czas do inicjatywy dołączyło prawie 50 punktów w całym kraju, w których użytkownicy apki mogą odbierać paczki aż o połowę taniej.

Sieć restauracji Salad Story, chcąc zapobiec marnowaniu żywności, która nie sprzedała się danego dnia, we wrześniu dwa lata temu zdecydowała się skorzystać z rozwiązania, jakie daje aplikacja Foodsi.

– Razem z Foodsi walczymy o to, aby marnowało się mniej. Dzięki naszej współpracy zmniejszyliśmy ilość strat w restauracji, a posiłki dostają drugą szansę. Paczki po wystawieniu znikają w mgnieniu oka. Dzięki Foodsi trafiliśmy do szerszego grona gości, którzy mogą spróbować Salad Story w paczkach-niespodziankach – mówi Mateusz Labryszewski, Marketing Manager Salad Story.

Ceny paczek są bardzo atrakcyjne. Można je upolować aż o 50% taniej niż w regularnej sprzedaży. Najtańszą paczkę użytkownicy mogą zarezerwować już za 10 zł. A co znajdą w środku? Paczki wypełnione są sałatkami, wrapami, zupami, a także koktajlami, a wszystkie produkty są przygotowane tego samego dnia.

– Dzięki współpracy udało nam się uratować prawie 20 tysięcy paczek wypełnionych po brzegi pysznym jedzeniem! Mega cieszy nas ta liczba, jest to ogromny krok w misji niemarnowania. Mamy nadzieję, że przed nami lata owocnej współpracy – podsumowuje Mateusz Kowalczyk, CEO i co-founder Foodsi.

Do Foodsi dołączyło już prawie 5 000 lokali, dzięki którym marnuje się mniej, a użytkownicy uratowali półtora miliona paczek z jedzeniem, kosmetykami oraz kwiatami! Aplikacja działa w całej Polsce, a liczba miejsc, z których można odebrać paczki stale się powiększa.

Czym jest Foodsi?

Foodsi to pierwsza polska aplikacja do ratowania jedzenia. Powstała, aby pomagać lokalnym biznesom w walce z marnowaniem żywności. Dzięki temu użytkownicy mogą znaleźć super paczki w mega dobrych cenach (aż do 70% taniej). To pozwala zdecydowanie zmniejszyć wydatki na zakupy.

(Informacja Foodsi)