Mniejsze koszty.

Wypożycz drukarkę przemysłową edding już dziś

Firma edding Tech oferuje wypożyczanie drukarek przemysłowych, aby wesprzeć przedsiębiorstwa w czasie utrudnień związanych z koronawirusem

– edding Tech Solutions, należąca do działającej od wielu lat Grupy edding, uruchamia wypożyczalnię drukarek przemysłowych, co umożliwi prowadzenie działalności w obliczu przestojów związanych z koronawirusem. Firma edding Tech, we współpracy ze swoim partnerem Elried, zapewni 100 drukarek

edding in-line 12 do wypożyczenia za 200 euro miesięcznie.

Drukarki te łatwo się instaluje, dzięki czemu można zacząć działać w mgnieniu oka. Nie wymagają one też konserwacji. – Zawsze kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem naszych klientów i zapewnieniem im ciągłości działania. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa tworzymy przejrzyste rozwiązania, aby pomóc naszym klientom, producentom artykułów spożywczych, napojów, artykułów higienicznych i środków czystości, zachować ciągłość produkcji – powiedział Hannes Behacker, prezes edding Tech Solutions. – Nawet w obliczu kryzysu nie można wysyłać do sklepów artykułów spożywczych bez daty ważności. Dzięki drukarkom edding in-line 12 nasi klienci mogą z łatwością kontynuować działalność produkcyjną i wykonywać niezbędne nadruki i etykiety bez konieczności wzywania technika do instalacji czy konserwacji tych urządzeń.

Skorzystanie z usługi wypożyczenia drukarki edding Tech nie wiąże się z długoterminowymi zobowiązaniami: rozliczenia są miesięczne, można zrezygnować w dowolnym momencie. Usługa wypożyczania drukarek dostępna będzie przez cały czas trwania pandemii.

O spółce edding Tech Solutions GmbH: Firma edding Tech Solutions GmbH zapewnia nowatorskie rozwiązania drukarskie. Drukarki edding in-line 12 i edding portable 12 to jedne z wielu przełomowych produktów w swojej dziedzinie. Spółka edding Tech należy do edding, najbardziej zaufanej marki na niemieckim rynku drukarskim.

Kontakt:

Przemyslaw Uklejewski

Manager Poland

edding Tech Solutions GmbH

mobile: +48 663 905 555

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://edding.tech