100 lat firmy BOCCARD

6 września 2018 w Warszawie odbył się Jubileusz 100-lecia firmy Boccard.

Dyrektor generalny Boccard Polska Piotr Śledziński powitał zaproszonych gości w imieniu swoim i całej firmy Boccard. Następnie goście obejrzeli film, w którym właściciele firmy Boccard: Patrick i Bruno Boccard opowiadają o historii firmy, jej rozwoju i celach.

Właściciel firmy, Patrick Boccard, podziękował gościom za przybycie na uroczystość i opowiedział o wartościach, jakimi kieruje się firma.

Następnie dyrektor generalny Boccard Polska Piotr Śledziński opowiedział o polskim obliczu firmy. W szczególny sposób, poprzez wręczenie pamiątkowych statuetek, podziękował Patrickowi i Bruno Boccardom, za ich zdolność do inspirowania innych, charyzmę i zdolność do motywowania do pracy.

Pamiątkowe statuetki otrzymali też zasłużeni pracownicy firmy oraz firmy, które współpracują z firmą Boccard.

Boccard to światowy lider w branży instalacji przemysłowych. Obecny w 35 krajach, 60 siedzibach na świecie, w tym w Polsce. Boccard oferuje wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, opracowania koncepcji oraz projektów wykonawczych, realizacji i budowy, montażu i konserwacji instalacji przemysłowych na rynkach: przemysł farmaceutyczny i biotechnologia, przemysł kosmetyczny, spożywczy, chemiczny, energetyka (z uwzględnieniem energetyki jądrowej), petrochemia i gaz, browarnictwo, automotive.