Forum Technologii Pakowania w Gnieźnie

W dniach 14-15 października 2015 w siedzibie firmy TREPKO w Gnieźnie obyło się Forum Technologii Pakowania, które zorganizowane zostało przez firmy: TREPKO, ULMA Packaging i Sealed Air Food Care. Zaproszeni gości mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami firm.

Firma TREPKO to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Wszystkie produkty oferowane klientom przez firmę TREPKO spełniają surowe wymagania higieniczne i jakościowe, zaś dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej elastyczności propozycji firma jest w stanie tworzyć rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb klientów.

Firma ULMA Packaging specjalizuje się w świadczeniu usług oraz w projektowaniu i produkcji urządzeń pakujących. Oferuje innowacyjne rozwiązania w systemach i urządzeniach pakujących.

Firma Sealed Air Food Care jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych opakowań ochronnych, specjalistycznych materiałów i urządzeń opakowaniowych, które zapewniają klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie pakowania żywności, w przemyśle i innych aplikacjach klienta. Materiały i systemy do pakowania żywności, sprzedawane pod marką Cryovac®, umożliwiają bezpieczną i efektywną dystrybucję produktów żywnościowych łatwo psujących się. Materiały te obejmują termokurczliwe folie i woreczki, nietermokurczliwe laminaty tacki, wkładki absorpcyjne, pochłaniacze tlenu i systemy urządzeń pakujących.


Goście mogli też obejrzeć pokazy pakowania prezentowane przez firmy-organizatorów. Mogli zapoznać się z ciekawą propozycją zaprezentowaną przez firmy, a mianowicie: wysokowydajny automat TREPKO do pakowania i owijania kostek, współpracujący z maszyną poziomą typu flow firmy ULMA, umożliwiającą pakowanie produktu w opakowania typu MAP.