V Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących TREPKO

W dniach 10-14 czerwca 2019, w siedzibie firmy TREPKO w Gnieźnie, odbyła się V Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących Grupy TREPKO i firm partnerskich: FESTO, DANAPAK FLEXIBLES, HITMARK, ISEY SKYR, ZENTIS, LIMITECH, MLEKOMAT, SCHNEIDER ELECTRIS połączone z obchodami 100-lecia Grupy TREPKO.

Podczas Konferencji goście mogli zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami i obejrzeć pokazy pracy urządzeń pakujących. Firma TREPKO zaprezentowała trzy nowe linie pakujące:

  • Bag in Box – automatyczną linię do pakowania masła w bloki od 5 do 25 kg,
  • Formowanie i owijanie kostek o masie 10 kg,
  • Stacji miksującej produkt (jogurt + chłodnik litewski) ZENTIS i rotacyjny automat TREPKO, dozujący w kubki, połączony z wysokowydajnym urządzeniem do pakowania w kartony, typu sleeve.

Oprócz najnowszych rozwiązań goście mogli obejrzeć pokaz pakowania o wysokiej wydajności i uniwersalności:

  • Połączenie uniwersalności i wysokiej wydajności w linii TREPKO do formowania i owijania w kostki i pakowania zbiorczego w kartony;
  • Kompletna linia do produkcji sera UF; stacja MLEKOMAT i rotacyjny automat TREPKO do dozowania i zamykania kubków;
  • Linia pakująca jogurt z wydajnością 25 000 kubków na godz. zintegrowana z systemem pakowania na tacki i systemem paletyzacji.

Odbył się też pokaz pakowania:

  • Wysokowydajna linia do napełniania butelek w standardzie Ultra Clean,
  • Termoformowanie, napełnianie i zamykanie mini porcji produktu.

Zaproszenie goście mogli też wziąć udział w indywidualnych prezentacjach i konsultacjach z firmami partnerskimi. Mogli też uczestniczyć w zwiedzaniu części produkcyjnej zakładu TREPKO w Gnieźnie.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja połączona z Jubileuszem 100-lecia firmy TREPKO.

– Drodzy Państwo, drodzy przyjaciele, jesteśmy tu po to, by świętować setne urodziny oddziału TREPKO w Gnieźnie – powiedziała Agnieszka Libner, prezes zarządu TREPKO S.A. – To nie tylko budynki, to nie tylko maszyny, to nie tylko tony stali, której używamy do produkowania naszych maszyn w ciągu roku. Zdradzimy wam sekret – to ludzie i specjalny duch firmy złożony z zaangażowania, poświęcenia, umiejętności. W te wszystkie wartości wierzymy najbardziej. Nie ma firmy bez swoich klientów i bez partnerów biznesowych. Dzisiaj wyrażamy naszą wdzięczność z nadzieją na wiele wspólnych dni w przyszłości – zakończyła swoje wystąpienie Agnieszka Libner.

Grupie TREPKO składamy serdeczne gratulacje z okazji Jubileuszu.