X Świąteczne i Jubileuszowe Forum 100

11 grudnia 2019 w Hotelu Bellotto w Warszawie odbyło się X Jubileuszowe Forum 100. Forum zorganizowane zostało przez Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców, a prowadzili je Agnieszka Kępińska-Sadowska i Andrzej Gantner.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się europoseł dr. Czesław Siekierski i prof. Andrzej Kowalski z Instytutu Ekonomiki Rolnictwa, którzy towarzyszą Forum 100 od 10 lat.

Zaproszonych gości powitali Agnieszka Kępińska-Sadowska i Andrzej Gantner.

Małgorzata Skonieczna, prezes Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców, złożyła zaproszonym gościom życzenia świąteczne.

– Tym bardziej jest mi niezwykle miło, że jak co roku, czyli po raz dziesiąty, możemy się spotkać w gronie osób, które mają tak istotny wpływ na funkcjonowanie polskiej gospodarki żywnościowej – powiedziała Małgorzata Skonieczna, prezes Zarządu Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców.

Podczas uroczystości wręczono też wyróżnienia PRO POLONIA OPULENTA, czyli Dla Polski Dostatniej. W tym roku wyróżnienia przyznawane były w dwóch kategoriach: instytucja i wybitna postać.

W kategorii PRO POLONIA OPULENTA – Instytucja wyróżnienie otrzymała Państwowa Inspekcja Sanitarna z okazji 100-lecia działalności na rzecz zdrowia publicznego w Polsce. Nagrodę odebrał Główny Inspektor Sanitarny, prof. Jarosław Pinkas.

W kategorii PRO POLONIA OPULENTA – Wybitna Postać wyróżnienie za całokształt działalności na rzecz Polskiej i Europejskiej gospodarki żywnościowej na forum Parlamentu Europejskiego otrzymał europoseł dr. Czesław Siekierski.

W kategorii PRO POLONIA OPULENTA – Wybitna Postać wyróżnienie za całokształt pracy zawodowej w obszarze gospodarki żywnościowej w Polsce otrzymał również prof. Andrzej Kowalski.

Wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy.