WARSAW PACK 2021

W dniach 23-25 listopada 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo, odbyła się VI edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2021.

Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

Targi podzielone były na strefy tematyczne:

  • strefa techniki pakowania,
  • strefa automatyki,
  • strefa materiałów,
  • strefa druku i etykiet,
  • strefa logistyki i magazynowania,
  • strefa display
  • szeroko pojęta strefa opakowań.

Podczas Targów można było zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki magazynowej jak i transportowej.

Nie zabrakło również maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących oraz szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących.

WARSAW PACK było okazją do spotkania z kluczowymi przedstawicielami branży opakowań z całego świata, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań.

Podczas Targów odbywały się konferencje, debaty oraz konkursy.

Odbyła się też kolejna część konferencji „Opakowania w obiegu zamkniętym" zorganizowana przez REKOPOL, były wystąpienia na scenie otwartej oraz konkurs logistyczny firmy POLSAD.

Do poznania innowacyjnych trendów opakowań dostępnych na rynku zaprosili, podczas swoich konferencji, Polska Izba Opakowań, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz COBRO – Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań. Obecni na targach wystawcy mogli także wziąć udział w konkursie na “Innowacyjne Opakowanie”.

W tym samym czasie odbywały się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo.