14 Wystawa Technologii Panowania MULTIVAC

W dniach 20.06 – 01.07 w Lublinie odbyła się 14 wystawa Technologii Pakowania zorganizowana przez firmę MULTIVAC. Na wystawie można było zobaczyć wszystkie tegoroczne nowości Multivac, które miały swoje premiery na targach Anuga i IFFA. Wystawa odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym ETIUDA.

Firma MULTIVAC jest wiodącym w świecie producentem zintegrowanych rozwiązań opakowaniowych. Oprócz produkcji maszyn pakujących, profil działalności firmy skupia się również na rozwiązaniach w zakresie obróbki, porcjowania, znakowania i etykietowania oraz kontroli jakości i obsługi wyrobów.

Podczas trwania wystawy goście mogli zapoznać się z takimi nowymi urządzeniami firmy MULTIVAC jak:

  • MULTIVAC W 500 do pakowania typu FLOWPACK – kompaktowe rozwiązanie linii do automatycznego rozdzielania i pakowania burgerów w systemie flowpack Opakowania wyprodukowano z zachowaniem zrównoważonej strategii proekologicznej bazującej na materiałach typu „mono”.
  • TVI GMS 400 – bardzo elastyczna, wydajna linia do porcjowania i pakowania świeżego mięsa w opakowaniach typu SB-Tray. Połączenie nowego systemu porcjowania z automatycznym załadunkiem i nowym traysealerem MULTIVAC T 305.
  • MULTIVAC F 286 – nowy model termoformującej maszyny pakującej MULTIVAC F 286, która jest przeznaczona do produkcji opakowań próżniowych i MAP z folii plastikowej lub aluminiowej ze szczególnym zastosowaniem do małych porcji dla przekąsek.

W trakcie wystawy odbywały się też pokazy technologii piekarniczo-cukierniczych na urządzeniach firmy FRITSCH.