Firma MULTIVAC na Polagra-Tech

W Poznaniu w dniach 25-29 września 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi Polagra-Tech.

Podczas uroczystości otwarcia firma MULTIVAC odebrała dwie nagrody:

  • ACANTHUS AUREUS za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów,
  • Złoty Medal MTP za urządzenie MULTIVAC Centrifuge Feeder (MCF). Urządzenie to jest idealnym i uniwersalnym rozwiązaniem dla średnich i dużych producentów. Maszyna może przygotowywać produkty pod postacią prostych kiełbas/parówek/paluszków serowych do pakowania na maszynach termoformujących z bardzo dużą wydajnością. Rewolucjonizuje to sposób przygotowania produktów do pakowania oraz znacznie przyspiesza cały proces. Maszyna nadaje się idealnie do korelacji z modułami obsługowymi robotów pakujących.

Firma MULTIVAC, jako wiodący na świecie producent, dostarcza najlepszych rozwiązań opakowaniowych, stosowanych do pakowania artykułów spożywczych oraz produktów biotechnologicznych i sprzętu medycznego, a także towarów przemysłowych. Dzięki ponad 70 spółkom zależnym jest obecna na wszystkich kontynentach i wyznacza dla swoich klientów codziennie nowe standardy w zakresie technologii, efektywności i niezawodności.

Jest też jednym z wiodących światowych dostawców opakowań dla produktów spożywczych wszelkiego rodzaju oraz produktów z dziedziny biotechnologii i ochrony zdrowia, jak również produktów przemysłowych.

Portfolio produktów firmy zaspokaja niemal wszystkie zapotrzebowania klientów i obejmuje oprócz maszyn do opakowań termoformowanych również traysealery, maszyny komorowe, jak i systemy oznaczania i kontroli jakości aż po gotowe linie.

MULTIVAC był wielokrotnie nagradzany za swoje nowatorskie rozwiązania.

Koncern MULTIVAC zatrudnia na całym świecie około 4700 pracowników, z czego około 1600 w siedzibie głównej w Wolfertschwenden. Dzięki 75 spółkom zależnym jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach. Nasz serwis techniczny w połączeniu z szybką dostępnością części zamiennych gwarantuje, że wszystkie urządzenia MULTIVAC są zawsze gotowe do pracy. Ponad 1000 doradców i techników serwisowych na całym świecie służy naszym klientom wiedzą i doświadczeniem.