Produkty OSM w Piaskach nagrodzone w konkursie LIDER FORUM 2017

Kefir jak dawniej oraz Twaróg Śmietankowy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach zostały nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu Forum Mleczarskiego LIDER FORUM 2017.

Twaróg śmietankowy otrzymał srebrny medal w kategorii Tradycyjny wizerunek, natomiast Kefir jak dawniej zajął trzecie miejsce w kategorii Top Jakość.

– Cieszymy się, że nasze produkty po raz kolejny zostały docenione przez handlowców. Dbałość o najwyższą jakość oraz zachowanie długoletniej tradycji wytwarzania produktów to podstawy działalności naszej spółdzielni – mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Twaróg śmietankowy wyróżnia kremowa konsystencja oraz doskonałe walory smakowe. Wytwarzany jest z wyselekcjonowanego mleka bez żadnych sztucznych substancji konserwujących. Produkowany jest wyłącznie na bazie naturalnych surowców, dzięki czemu stanowi bogactwo wielu składników odżywczych. To idealny dodatek do naleśników, ciast, past, jak również dipów.

Kefir jak dawniej jest bogatym źródłem probiotyków, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu pokarmowego. Doskonale reguluje pracę jelit oraz chroni przed infekcjami. Po Kefir jak dawniej chętnie sięgają osoby w różnym wieku ze względu na jego znakomite właściwości prozdrowotne. Polecany jest wszystkim tym, którzy są na diecie i zależy im na utrzymaniu szczupłej sylwetki. Warto podkreślić, że to już kolejna nagroda przyznana produktom spółdzielni w konkursie organizowanym przez Forum Mleczarskie. W ubiegłym roku Kefir jak dawniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach zdobył trzecie miejsce w kategorii „Kefiry”.

Konkurs Lider Forum jest skierowany do producentów i importerów artykułów mleczarskich. Mogą w nim uczestniczyć nie tylko nowe produkty, ale i te będące od lat na rynku.

(Informacja prasowa OSM w Piaskach)