Jubileusz 25 lat firmy MULTIVAC

5 września 2018, na terenie Targów Lubelskich w Lublinie, odbył się Jubileusz 25-lecia firmy MULTIVAC.

MULTIVAC jest jednym z wiodących światowych dostawców opakowań dla produktów spożywczych wszelkiego rodzaju oraz produktów z dziedziny biotechnologii i ochrony zdrowia, jak również produktów przemysłowych.

Zaproszonych na Jubileusz gości powitał prezes Zbigniew Zdunek. W swoim wystąpieniu opowiedział o historii powstania firmy w Polsce i jej działalności. Podziękował wszystkim klientom za to, że kupując urządzenia firmy MULTIVAC jednocześnie pomagają w jej rozwoju.

– To nie nasza działalność i maszyny, ale wasze podejście do MULTIVAC-a, wasza chęć zakupów, wasza chęć robienia dobrej produkcji i odwagi, że kupujecie nasze maszyny, dały nam tą pozycję – powiedział Zbigniew Zdunek. Podziękował też władzom miasta Lublina, władzom województwa za wsparcie oraz Uniwersytetowi Medycznemu i Politechnice Lubelskiej, z którymi firma ściśle współpracuje.

Następnie głos zabrał dyrektor generalny koncernu MULTIVAC, Hans Joachim Boekstegers. Opowiedział historię MULTIVAC Niemcy o jej działalności na świecie oraz planach rozwoju. Wyróżnił też pracowników MULTIVAC Polska, który od 25 lat pracują w firmie.

Marszałek województwa lubelskiego, Sławomir Sosnowski, złożył prezesowi Zbigniewowi Zdunkowi życzenia z okazji Jubileuszu i wręczył Medal 100-lecia Niepodległości za wkład w rozwój gospodarczy.

Natomiast Prezydent Lublina Krzysztof Żuk wręczył prezesowi Zbigniewowi Zdunkowi i firmie MULTIVAC Polska medal przygotowany na 700-lecia Lublina.

Na zakończenie części oficjalnej był jubileuszowy tort i występy gwiazd: tancerzy z grupy tanecznej Natalii Dylczyk i Krzysztofa Cugowskiego.