Targi „Przemysł mleczarski i mięsny 2016” Moskwa

W moskiewskim Centrum Wystawienniczym „Krokus Expo”, w dniach 1-4 marca br. odbyły się 14 Międzynarodowe Targi „Przemysł mleczarski i mięsny 2016”. Targi odbywały się w nowych warunkach gospodarczych. Kryzys i embargo stymuluje firmy rosyjskie do rozwoju i pozyskiwania aktywnej pozycji na rynku. Goście targowi przez 4 dni mieli możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi oraz ofertą firm-wystawców. Mogli też skonsultować się z firmami w zakresie problemów związanych z produkcją, nową technologią, rozbudową i modernizacją zakładów mleczarskich.

Mówiono też o możliwości organizowania seminariów i warunkach uczestniczenia w nich przedstawicieli rosyjskich zakładów mleczarskich.

Odbywały się też spotkania „okrągłego stołu”, czyli przedstawicieli zakładów mleczarskich i firm-wystawców, gdzie mówiono o aktualnych problemach związanych z branżą mleczarską. Były też wykłady organizowane przez firmy, a dotyczące ich najnowszej oferty.

   
 
   
 

 

Targi odwiedziło wielu gości z zakładów produkcyjnych przemysłu mleczarskiego i wielu takich, którzy są zainteresowani rozpoczęciem produkcji na mniejszą skalę.

Wśród wystawców znaleźli się: Alpma, Banss, Begarat, Brinox, Clever Machines, De Laval, EcoLean, EkoKom, Finnpak, Galdi, GEA, I.C.F AND (ZNACZEK) Welko, Inoxpa, Kiesellman, Kometos, MilkiLab, Proleit, REDA, Sfoggiatech, SPX, Technical, GIGAMASZ, „RUSSKAJ TRAPEZA”, „TURAS-FENIX”, Tetra Pak, ELOPAK i wiele innych firm z Francji, Bułgarii, Białorusi, Litwy i Rosji.

Nie zabrakło też polskich firm. Były między innymi firmy: Tetra Pak, w tym także Obram, Tewes Group, Alima Bis, MilkHydrosan, MARCOR, Trepko i ATM GROUP.